Biznes

"Sukces przypomina unoszenie się jak korek na wodzie. Czy musimy być zmęczeni i wyczerpani na koniec dnia? Co za nonsens. Czy korek unoszący się na wodzie jest wyczerpany pod koniec dnia pływania w nurcie strumienia? Wręcz przeciwnie, strumień daje mu więcej życia....." David Hawkins z książki „ Sukces należy do Ciebie”

Jeśli doświadczycie swojej kompletności, będziecie wiedzieli jak współpracować z każdą osobą

Pragnę, aby tego właśnie doświadczyli moi odbiorcy. Praca, którą wykonujecie w swoich firmach nie musi być odbierana ani jako stres ani jako nużące działania. Im mniej stresu, im więcej radości i bycia w zgodzie ze sobą , tym z większą ochotą i energią wykonujecie swoje zadania. Praca w biznesie bazuje na indywidualnej „zmianie” każdego z Was. Nie można pracować z całym zespołem , jeżeli poszczególne jego elementy są „chore”. Jednocześnie pracując wspólnie, możemy „użyć” wspólnej  energii i zaangażowania, zmieniając zbiorową świadomość.Współpracę jaką Wam oferuję, opieram na przyzwoleniu każdego z Was na własny potencjał. Nie będzie to ani nudne ani wymagające pracy, „czołgania” się. To wykorzystanie Waszej energii, radości .

Meditation
Ancient ruins of Hampi on sunset. India
Close up of woman hands holding a scented stick and doing yoga

Jesteście w mechanizmie przetrwania - walki lub ucieczki...

Techniki coauchingowe działają szybko i skutecznie. Ale.. na bardzo krótko. To tylko narzędzia, ale bez zmiany siebie, swoich uwarunkowań , nie ma szans na transformację. Praca w stresie jest dla wielu z was normą. Często wymagana jest umiejętność pracy w takich warunkach. Co to oznacza? Jesteście  w mechanizmie przetrwania – walki lub ucieczki, z pobudzonym układem współczulnym: wasz mózg jest w wysokich falach betach, „wylewają” się neuroprzekaźniki i neurohormony. Umysł i ciało stają się uwarunkowane do przeżywania takich emocji. Kieruje wami całkowicie podświadomość. Dlatego upośledzone jest trawienie, odporność, odczuwacie ból, nadmierne pobudzenie lub stany lękowe, apatię czy depresję. Organizm się nie regeneruje, nie walczy z drobnoustrojami, rozstraja się układ hormonalny a wy nie macie energii na tworzenie.

Business people concentrated on meditation

Bądź świadom, swojej nieświadomości. Zarządzaj swoimi myślami, przekonaniami.

Teraz mając tak ogromną wiedzę o ludzkim mózgu, o falach mózgowych, o neuroprzekaźnikach i neurohormonach, epigenetyce, możemy stworzyć nowego siebie, nowy umysł, nowe ciało. Czy nie byłoby przyjemnie zrezygnować z tego bólu, który nosicie, z cierpienia, poczucia krzywdy, braku poczucia własnej wartości, porównywania, frustracji, gniewu.

Close up of woman hands holding a scented stick and doing yoga
Będziemy pracować technikami bazującymi na rozszerzaniu świadomości. Cel- zgodny z potrzebami klienta: praca nad kreatywnością zespołu, synergią pracowników, efektywnością pracy, relacjami, przyjemnością z pracy, OBFITOŚCIĄ. A gdyby tak dać możliwość sobie, swoim pracownikom na doświadczenie obfitości? Czy ich podejście do pracy, do siebie do innych nie uległoby diametralnej poprawie, czy zyski firmy nie rosłyby, podobnie jak zyski całego zespołu? Czy myśleliście kiedyś o tym, ze dostatek, obfitość, pieniądze to nieskończona wartość we wszechświecie? W polu potencjałów, kwantowym, wystarczy tylko wybrać to czego naprawdę pragniemy. Praca z obfitością jest cudownym przeżyciem i doświadczaniem siebie w najgłębszych swoich warstwach.

Techniki pracy:

Według dr Joe Dispenzy i Grega Bradena

techniki kwantowe i koherencji, medytacyjno-wizualizacjne

Formatowanie mózgu

(techniki samodzielne do „odstresowania” poszczególnych części mózgu)
Nawet w momencie zadziałania bodźca stresowego , ich wykonanie gwarantuje zmianę reakcji

Zmiana fal mózgowych z beta do alfa i theta albo gamma

które są falami kreacji

Kinezjologia

techniki pracy z ciałem i meridianami-
opiera się na kinezjologii stosowanej i medycynie wschodu

Techniki oddechowe

proces transformująco- uzdrawiający,
oparty na pracach endokrynologa Deepaka Chopry

Uwalnianie emocji według Hawkinsa

emocja traktowana jest jako energia. Uczymy się ją „wypuszczać”
Masz pytanie?

Napisz do mnie